28 Ocak 2013 Pazartesi

Elbise Modelleri

kısa elbise modelleri, uzun elbise modelleri, siyah elbise modelleri, kırmızı elbise modelleri yazlık elbiseler ve daha binlerce elbise modeli, kadının üzerinde duran en güzel şey, Yannis Ritsos'un çok sevdiğim bir şiiri vardır. Elbisesinin altında Çıplaktır kadın elbisesinin üzerinde çırılçıplak :)
İşte elbise böyle bir giysidir ve çeşidi boldur, her an her gün için ayrı bir elbise modeli tasarlanmış ve dikilmiştir, giyilmeye de devam edilmektedir. Hep aradığın kadını o güzel elbisesinin içinde hayal edersin, filmlerde unutulmayan sahnelerin kahramanıdır elbiseler. Ben de elbise giymeyi çok severim, daha bir dişi olduğumu söylerler, rüzgarda kendimi korumaya çalışırım daha bir tatlı olduğumu söylerler, elma şekeri alırım çiçekli elbisemle beraber yolda yürürüm bayılırlar bana.

Elbise modelleri kadını kadın yapan yegane şeylerin başında gelmektedir. Şu an kış aylarındayız ve uzun elbise modelleri daha çok tercih edilmekte, ben kısa elbise modellerini daha çok sevdiğim için, fazla uzun modellere bulaşmadım. ama yaz için 100 tane elbise modelim hazır gibi. Eminim sizin de dolabınızda en az benimki kadar fazla elbise modeli mevcuttur. Keşke devlet şöyle bir güzellik yapsada hanımlar elbise modelleri devletimiz tasafından karşılanıcak gibi birşey söylese ne güzel olur değilmi. Şimdilik yazacaklarım bunlar Eğer güzel elbise modelleri arıyorsanız linki tıklayın , elbiselerle ilgili çok güzel bir blog. hoşçakalın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder